• Informace pro zákazníky
  • Informace pro květinářství
SEZNAM KVĚTINÁŘSTVÍ
PRO VAŠE KVĚTINOVÁ PŘÁNÍ
Garance vyšší kvality za nižší cenu
Vždy čerstvé květiny
Podpora místních květinářů
Úspora za doručení a zprostředkování
Objednávky v místě doručení

Aleš Mácha - e-shop

Rozvoz a doručování květin a kytic v Praze 

 

Jsme prodejna květin nabízející vazbu kytic pro všechny příležitosti s nabídkou dalších souvisejících služeb s možností objednání rozvozu zboží až k Vám ! Náš eshop můžete též zhlédnout na FLOWERSGOHOME.cz  

 

Rozvoz je zajišťováno spolehlivými a ochotnými kurýry. Květiny pocházejí zásadně z našeho květinářství. Pokud nechcete být vázáni nabídkou našeho e-shopu,neváhejte nás kontaktovat na tel.: 775111349 nebo 775198929. Pokusíme se vyhovět i Vašim netradičním přáním. Květiny doručíme jmenovitě přímo za Vás,ale i zcela anonymně.

ROZVOZ KVĚTIN PONDĚLÍ - PÁTEK 

 

Květiny, dárečky a další zboží z našeho obchůdku doručíme na Vaše přání kamkoli v Praze standardně od PONDĚLÍ do PÁTKU 10 - 20 hod za cenu 199,-Kč 

 

NYNÍ DORUČÍME KVĚTINY I V SOBOTU A NEDĚLI (podmínkou je objednání alespoň 2 hodiny před koncem otevírací doby prodejny a TELEFONICKÝ KONTAKT !!!). Květiny od nás doručíme kam si jen vzpomenete: do hotelů, kanceláří, restaurací, do firem i k Vám domů! Rozvoz květin je zajišťován ochotnými a spolehlivými kurýry. 

 

Váš názor nás zajímá ! Vaše zpětná vazba nám pomůže zlepšit naše služby - napište nám proto své dobré i špatné zkušenosti s naší službou.