• Informace pro zákazníky
  • Informace pro květinářství
SEZNAM KVĚTINÁŘSTVÍ
PRO VAŠE KVĚTINOVÁ PŘÁNÍ
Garance vyšší kvality za nižší cenu
Vždy čerstvé květiny
Podpora místních květinářů
Úspora za doručení a zprostředkování
Objednávky v místě doručení

Informace pro zákazníky

 

Pomůžeme Vám najít to nejlepší květinářství právě tam, kde ho potřebujete!

Chcete-li doručit květiny k narozeninám, z lásky či k jakékoliv jiné příležitosti, KVĚTINÁŘSTVÍ.CZ je tu právě pro Vás! Objednejte ty nejčerstvější růže, gerbery nebo lilie přímo v místě doručení. Všechna květinářství uvedená na serveru KVĚTINÁŘSTVÍ.CZ jsou ověřená a jistě splní všechna Vaše květinová přání. 

 belissimo new

 

Rady pro objednání kytice:

 

  • najděte své květinářství a kontaktujte jej
  • výběr kytice - styl, druh a barva
  • cena a platba&

 

 

 

Najděte své květinářství a kontaktujte jej

Z naší databáze květinářství vyberte to, které je nejblíže místu Vašeho doručení. Kontaktujte jej a domluvte veškeré detaily Vaší objednávky.

Všechna květinářství v naší databázi jsou prověřená a vyzkoušená. Využitím květinářství.cz tak často předcházíte nemilému překvapení nejen v nabízených službách, ale i kvalitě květin u květinářství, které neznáte.

Všechna květinářství uvedená v našem seznamu jsou zde k Vašim službám. 

 

Výběr kytice

Styl kytice: Domluvte se na stylu kytice, která se Vám líbí nejvíce (do kulata, na výšku, s vázou, apod.). Pokud nevíte přesně jak by kytice mela vypadat, nechte výběr stylu kytice na samotném květináři. Všichni květináři v naší databázi jsou velmi kreativní a dokážou velice dobře odhadnout, jaký styl kytice se hodí právě k té Vaší příležitosti.

Druh květin: Každý druh květin má své roční období a ne vždy je květinář schopen doručit přesně to, co si přejete. Nechte si poradit, jaké květiny by byly ty nejčerstvější a nejvhodnější práve pro Vaši objednávku. Kytice jako ruze, lilie, gerbery či chryzantémy jsou k dostání během celého roku.

Barva květin: Stejné je to s barvou kytice. Ne každá květina může mít jakoukoliv barvu. Sdělte květináři hlavní nebo převládající barvu kytice (stačí např. specifikovat jarní, podzimní či pastelové barvy). Zbytek již nechte na květináři, aby vybral ty barvy a květiny, které zaručí ten nejlepší efekt a kvalitu.

 

Cena a platba

Cena: Dohodněte se s květinářem na ceně Vaší objednávky (některé květinářství v naší databázi již ceník ve své prezentaci mají obsažen). Upozorňujeme, že ceny květin během roku kolísají (např. růže, které můžete jindy koupit za Kč 45,- se můžou během Valentýna vyšplhat az na Kč 80,- či vice)

Platba: většina květinářství akceptuje platbu převodem, mnozí z nich i platbu kreditní kartou. Všechny květinářství požaduji platbu před doručením Vaší objednávky.

 

 

Vyhledat květinářství