• Informace pro zákazníky
  • Informace pro květinářství
SEZNAM KVĚTINÁŘSTVÍ
PRO VAŠE KVĚTINOVÁ PŘÁNÍ
Garance vyšší kvality za nižší cenu
Vždy čerstvé květiny
Podpora místních květinářů
Úspora za doručení a zprostředkování
Objednávky v místě doručení

Hana Nesvadbová

Vážení zákazníci,

vítejte na stránkách Květinové dílny Campanula.

Nabízíme Vám celou škálu služeb od komplexního květinového servisu (svatby, výročí) až po kytice pro Vaše blízké. Zajistíme Vám výzdoby interiérů ke všem příležitostem, všedním i slavnostním. Setkat se můžeme na pravidelných výstavách s ukázkami floristické tvorby. Zájemcům o floristiku a všem milovníkům květin a živé přírody nabízíme tvůrčí seberealizaci v podobě floristických seminářů a zážitkových akcí, které nabízíme jak jednotlivcům, tak firmám nebo úřadům.

Při úvahách, jaké služby a v jakém rozsahu budeme poskytovat, jsme se rozhodli jít cestou kvality a individuelního přístupu ke každému zákazníkovi. Květiny na Vás nečekají, ale  vždy je pro Vás objednáváme a dodáváme čerstvé, dovezené právě pro Vaši zakázku. Rozvoz zboží na určené místo je po předchozí dohodě možný a u zakázek většího rozsahu s výraznou slevou nebo zdarma.

Vaše přání přetváříme do podoby kytic a květinových dekorací při současném respektování nejnovějších floristických trendů. Jediným limitujícím faktorem je roční období a technika zpracování rostlinného materiálu, neboť květiny jako součást živé přírody vyžadují zacházení úměrné jejich biologické stavbě, mnohé z nich kvetou jen po část roku, a to i při pěstování ve skleníkových podmínkách.

Více informací o našich službách naleznete na stránkách www.campanulaeu.eu


 

 

Na setkání s Vámi se těší

Hana Nesvadbová