• Informace pro zákazníky
  • Informace pro květinářství
SEZNAM KVĚTINÁŘSTVÍ
PRO VAŠE KVĚTINOVÁ PŘÁNÍ
Garance vyšší kvality za nižší cenu
Vždy čerstvé květiny
Podpora místních květinářů
Úspora za doručení a zprostředkování
Objednávky v místě doručení

Služby

Dárkové kytice,

květinové koše, mísy a jiné dekorace…
…obvyklé i neobvyklé, z jednoho či několika desítek květů. Koše a kytice z hřebenů pro kadeřnice, injekčních stříkaček pro zdravotníky, tužek pro učitelky, salámů, cigaret, doutníků, bonbonů, lízátek, čokolád, čajů, kondomů a dalších, více či méně tradičních materiálů…do kytic lze zakomponovat téměř vše, dle vaší fantazie. Nezapomeňte objednat s předstihem (cca 2 dny) !!
Pokud nevíte kterou si vybrat, ve fotogaleri se můžete inspirovat.


Pieta

Kytice a dekorace ku příležitosti rozloučení s vašimi blízkými a nebo jako zpětná vzpomínka na ně.  Věnce, květinové kříže, srdce, koše, mísy a další. Nezapomeňte objednat s předstihem!!
  

Sušinové vazby a dekorace

trvanlivějšího charakteru, větších či menších rozměrů, na objednávky i ve volném prodeji. Obnovy stávajících dekorací, aranžování do vlastních základů dle přání zákazníka. Do bytů, kanceláří i veřejných prostor. 

  

Sezónní vazby a dekorace,

ze živých i sušených květin stylizované podle ročního období, svátků a různých výjimečných příležitostí. Nejčastěji to bývají jarní a podzimní sesazované mísy a truhlíky, prostorové dekorace do bytů a kanceláří. V neposlední řadě všechny druhy dekorací s vánoční tématikou (suché svícny, adventní věnce, věnce na dveře, sušinové a závěsné dekorace do interiéru.)

Stále větší oblibě se také těší svícny ze živých květin, určené nejen na štědrovečerní stůl, které je možné si vyzvednout na základě objednávky až do 24.12.

Dárková balící služba

Krásně zabalený dárek je vaší vizitkou i polovinou radosti ze samotného balíčku. Netroufáte-li si sami na ozdobné balení, pak jsme tu my.
Balíme dárky u nás zakoupené i vámi donesené - vánoční, narozeninové, svatební...

Dle velikosti, počtu dárků nebo náročnosti balení (svatební dary) je nutné objednat předem.